Ayhan Sicimoğlu Renkler’de, her Cumartesi 21.00’de, yurt içinde ve belki de daha çok dışında geçirilen renkli yaşamları CNN TÜRK’te aktaracak...

Ayhan Sicimoğlu, 28 Eylül Cumartesi gününden itibaren her Cumartesi 21.00’de, yurt içinde ve belki de daha çok dışında geçirilen renkli yaşamları, dostlukları, izlenimlerini, bilgi ve tecrübelerini yalın bir biçimde CNN TÜRK’te aktaracak.

Kendine özgü anlatım tarzı ile kendi yaşamını paylaşan Sicimoğlu, her hafta izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Dünya kültürleri, mutfakları ve yaşamları ile insanları izleyicisine aktaran, anlatan bir "Yaşam Tarzı" dizesidir "Ayhan Sicimoğlu ile Renkler".
Ayhan Sicimoğlu programın ilk bölümüyle ilgili, "Türk Hava Yolları'nın direkt Istanbul-Napoli uçuna Napoli ofisi tarafından davet edilince çok heyecanlandım. Italya'nın en hoş beldesi ve sıcakkanlı insanlarının yaşadığı Amalfi kıyıları, Capri ve Napoli. O kadar güzel tesadüfler ve eski dostlar ile karşılaştım ki, iki adet filme zor sığdırdım maceralarımı. İlk bölümde Sorrento ve Italya'nın mücevheri Pozitano yer alıyor. İki ayrı klasmanda başa güreşen iki ayrı lokantayı beraber keşfediyoruz’’diyor.

YAYIN TARİHİ:       28 EYLÜL 2013 / CUMARTESİ
YAYIN SAATİ:        21.00